Pastolių Servisas
Greitai, pigiai ir kokybiškai!
 LT
 EN
 RU
Imdamiesi veiklos nuo 2000m., prieš 14 metų siekėme rasti savo vietą statybos versle ir tokiu būdu garantuoti finansiškai saugias darbo vietas savo darbuotojams ir sau.
Šiandien, nežiūrint į tai, jog sunkmetis savaip pakeitė mūsų verslo judėjimo trajektoriją, mes dirbame jums ir siekiame būti jūsų patikimu partneriu statybos verslo pasaulyje. Keičiantis laikmečiui, keitėsi mūsų veiklos geografija: nuo pastolių nuomos Vilniuje iki nuomos Lietuvoje. Sekanti mūsų geografinė strategija – pastolių nuoma užsienyje.


Pasitikėdami mumis, jūs nenusivilsite, nes darnus kolektyvas darniai dirba kliento interesams (žinoma, už deramą atlygį…)

Kalbant apie atlygį – mes nesame mažiausių kainų kompaniją. Siūlau prisiminti – “tas kas pigu – yra nekokybiška” – mes siūlome tik kokybiškus produktus ir deramą aptarnavimą. Pasitikėdami mūsų kompanija jūs gausite gerus pastolius už gerą kainą su kokybišku aptarnavimu Vilniuje, visoje Lietuvoje ir užsienyje.
Siekiai
Laikas keitėsi, keitėsi ir siekiai. Tądien, kai pasiekiamas vienas tikslas, mes imamės kito – tokiu būdu UAB “Pastolių servisas” drąsiai žengia į naujovių pasaulį. Nuolat dalyvaujame statybos parodose, ieškome mūsų krypties – pastolių versle – tobulinimo galimybių ir radę jas, būtinai pritaikome savo veikloje.
Verslo rizika
Mūsų verslo rizika yra maksimaliai subalansuota. Mes neeksperimentuojame mūsų klientų sąskaita – todėl darbo procese pasikliauname jau išbandytais partneriais ir jų siūloma įranga. Mes teikiama kokybiška pastolių nuomos paslaugą Vilniuje ir Lietuvoje, dėka mūsų partnerio www.mj-geruest.de.
Ką mes darome?
Gimęs vaikščioti, gali bėgioti, ropoti, šoliuoti, bet vargiai ar ims ir pakils sparnais dangun... Tokia jau žmogaus esmė – aukštai padėtus daiktus galima pasiekti pasitelkus į pagalbą kokybišką pastolių sistemų įrangą. Tai jau padarė nemažas būrys mūsų klientų. Apsilankykite mūsų darbų galeriją ir jūs pamatysite MJ–Gerust pastolių montavimo galimybes.
Laukiame ir jūsų prisijungiančių į mūsų klientų ratą!
Sertifikatas
Mūsų atstovaujamos MJ pastolių sistemos yra „apginkluotos“ visa reikiama Europos statybos priežiūros dokumentacija.
Atitinkamai, MJ pastoliai patenkina visus mūsų šalies valstybinius reikalavimus statybos technikai. Europos saugumo patikros dokumentacija leidžia saugiai eksploatuoti mūsų atstovaujamus MJ pastolius visoje Europos teritorijoje.
Išsamiau apie kokybės sertifikaciją galite rasti mūsų partnerių puslapyje www.mj-geruest.de. MJ pastolių sistemų ir priedų gamintojas savo įmonės viduje vykdo ISO kokybės valdymą, pagal sertifikavimą – ISO 14001 ir ISO 9001. Išsamiau apie tai, mūsų partnerių puslapyje www.mj-geruest.de.
Galerija
Partneriai